FITNESS A ZDRAVIE

Objavte cestu k „superpotravinám“, schudnite a upevnite si zdravie

nutribullet smoothie

Začali ste sa zaujímať o zdravý životný štýl a záleží vám na tom, ako sa stravujete? Túžite schudnúť, ale nechcete držať diéty s krátkodobým efektom a hľadáte v prvom rade prírodnú cestu, ako zlepšiť svoj vzhľad a posilniť zdravie?

So Super mixérom Nutribullet objavíte úplne nový spôsob stravovania, ktorý vyťaží z vášho jedla maximum vitamínov, zlepší vaše zdravie a dostane vás do formy.

Prečo je také dôležité vedieť, čo vlastne jeme?

Aké ste mali dnes raňajky? Pravdepodobne niekde medzi obliekaním a zamykaním dverí od bytu ste do seba natlačili nejaké pečivo, či sladký jogurt, ako väčšina ľudí. V horšom prípade ste raňajky vynechali úplne. V dnešnom uponáhľanom svete je naozaj veľmi ťažké nájsť si čas na zdravé jedlo a stravovať sa pravidelne.

Podľa štatistík s každými desiatimi rokmi života človek dokáže vstrebať o 10 % menej živín z jedla a každým rokom sa toto percento znižuje. Tráviaca sústava bežného vystresovaného človeka zahlteného prácou je s pribúdajúcimi rokmi života vyčerpaná a nedokáže pracovať, tak ako kedysi.

Čím menej živín sa nám dostáva, tým viac zdravotných problémov sa začne objavovať, vrátane nadváhy a obezity.

Užite si život na MAXIMUM tým, že získate MAXIMUM zo svojho jedla

Ako môžete svojmu telu pomôcť uzdraviť sa a zároveň dosiahnuť vytúžený vzhľad? Nemusí to vôbec byť nepríjemná a drastická zmena.  Odpoveďou je extrakcia živín.

Vedeli ste o tom, že najviac vitamínov sa ukrýva v šupkách, semiačkach ovocia alebo v tvrdých častiach zeleniny? Áno, sú to práve tie časti potravín, ktoré bežne vyhadzujete, ako napríklad zrniečka hrozna alebo hlúbik z brokolice, ktoré obsahujú najviac antioxidantov a vitamínov. Ak ste ich niekedy skúšali rozmixovať alebo odšťaviť, zrejme ste neuspeli.

Super mixér Nutribullet so silným motorom a špeciálnou extrakčnou čepeľou si hravo poradí aj s takýmito “tvrdými orieškami”. Odteraz môžete premeniť bežné jedlo na smoothie – super jedlo obsahujúce tzv. fytonutrienty, ťažko dostupné výživové látky.

Raňajky pripravíte do piatich minút extrahovaním ovocia, zeleniny a orieškov a dodajú vám dostatok energie dopoludnia. Nutribullet sa veľmi jednoducho používa, zvládnu to aj vaše deti a navyše nie je potrebné žiadne komplikované čistenie. Stačí opláchnuť nádobku vodou.

Super mixér pre celú rodinu

Ak máte veľkú rodinu a chcete, aby sa aj jej ostatní členovia stravovali zdravo, vyskúšajte Nutribullet Family Pro. Rodinná sada obsahuje silný až 900 W motor a dostatočne veľkú nádobku na prípravu zdravých kokteilov pre niekoľko ľudí.

Stačí ich deťom pribaliť do školy a zobrať si ich do práce v prenosnej nádobke, ktorá je súčasťou balenia. Rozmixujte hrsť špenátu, jablko, banán a oriešky a máte nutrične vyvážené raňajky. Vaše deti si ich takisto obľúbia. Vďaka sladkej chuti ovocia si ani nevšimnú, že ste do kokteilu primiešali brokolicu alebo špenát.

Nutribullet 

nutribullet

  • jednoduchý a rýchly spôsob na prípravu chutných smoothies
  • nezaberá veľa miesta
  • vhodný pre vegetariánov, vegánov, rodiny s malými deťmi, pre aktívnych ľudí, pre ľudí s vysokou hladinou cholesterolu…

Comment here