FITNESS A ZDRAVIE

Jesenné chudnutie: schudnite rýchlo a ľahko s touto diétou!

Niektorí ľudia si myslia, že chudnutie na jeseň nie je vhodné. Telo sa predsa pripravuje na zimu, vytvára si zásoby a všetci sa tešíme na výdatné kalorické jedlá a dobroty. Plavky odložíme na spodok skrine a zahalíme sa do voľných svetrov a kabátov.

Lenže zatočiť s prebytočnými kilami môžeme v akomkoľvek ročnom období! Navyše jesenný čas je na chudnutie ideálny a tu je 5 dôvodov, prečo:

  1. Na jeseň sa už tak často nestretávame s priateľmi a skôr si užívame domácu pohodu a kľud. Skončilo obdobie grilovačiek a nástrahy dovolenkových all inclusive, miešaných drinkov či lákavej zmrzliny.
  2.  Do našich životov sa vrátikaždodenná rutina a pravidelnosť. Deti začnú chodiť do školy a na krúžky a vy vďaka tomu možno získate trochu viac času pre seba. Letné horúčavy, v ktorých sa vám nechcelo ani pohnúť prstom vystrieda príjemné svieže počasie. To je skvelá príležitosť začať pravidelne cvičiť alebo si len obuť tenisky a každý večer prevetrať hlavu rýchlou prechádzkou.
  3. Dni sa skracujú a môžete sa aj skôr uložiť do postele. Vďaka tomu nebudete ponocovať a vyhnete sa večerným nájazdom na chladničku.
  4. Začnete dávať prednosť teplým jedlám a nápojom. Napríklad čaje, ktoré nesladíte majú nulovú kalorickú hodnotu. Môžete si pravidelne popíjať napríklad zelený čaj, ktorý podporí spaľovanie tuku, zázvorový čaj, ktorý príjemne zahreje a podporí trávenie alebo nejaký bylinkový čaj určený na očistu a detox. Teplé ovsené kaše či husté zeleninové polievky vás zas výborne zasýtia, dodajú potrebné živiny a vďaka nízkej kalorickej hodnote podporia chudnutie.
  5. Keď začnete chudnúť už na jeseň, nebude vás tlačiť čas a stres ako keď chudnete na poslednú chvíľu pred letom. Vďaka tomu nemusí byť vaša diéta taká striktná a  prejdú vám aj malé sviatočné prehrešky. Celkovo budete na letnú sezónu lepšie pripravené a chudnutie pôjde ľahšie a rýchlejšie.

jesenné chudnutie

Nezabúdajte na vitamíny

Chudnutie v zimných mesiacoch má tiež svoje špecifiká. Imunitný systém je vplyvom zimy oslabený, preto musíme dávať pozor, aby sme potrebné vitamíny a minerály dopĺňali stravou. Keď však držíte diétu ľahko sa môže stať, že hladovaním obmedzíte aj prísun týchto dôležitých živín. 

Vyskúšajte ketónovú diétu

Jednou z najúčinnejších diét je ketónová diéta a pravdepodobne ste o nej už počuli. Je efektívna práve vďaka tomu, že vo vašom tele nastane stav zvaný ketóza. V ketóze telo začne ako zdroj energie využívať ketóny, ktoré si vyrobí z vlastných tukových zásob. Telo bude pohodlne a rýchlo chudnúť.

Celý tento jav nastáva vďaka obmedzeniu príjmu sacharidov. Kým sa ale do ketónovej diéty pustíte sami a bez pomoci, mali by ste si všetko dobre naštudovať. Obmedziť sacharidy totiž neznamená len vynechať sladkosti. Aby ste sa skutočne dostali do stavu ketózy a efektívneho chudnutia, musíte vedieť, že sacharidy sa nachádzajú aj v mnohých ďalších jedlách, akými je pečivo, ovocie, niektoré druhy zeleniny, jogurty a hlavne rôzne „zdravo sa tváriace produkty“, akých sú plné obchody.

Diéta KetoMix vám poskytne všetko, čo pre chudnutie potrebujete

Ak chcete schudnúť naozaj efektívne a bez toho, aby ste si princíp diéty museli zdĺhavo študovať, zverte sa do rúk odborníkom. Diéta KetoMix obsahuje starostlivo vybrané jedlá, ktoré budete potrebovať na celú dobu chudnutia. Navyše na ich webe a Facebooku sú vám neustále k dispozícii výživové poradkyne, ktoré vám ochotne poradia a zodpovedajú vaše otázky. 

Diéta je zostavená zo širokej ponuky jedál, budete si vychutnávať proteínové kokteily, polievky, omelety, kaše a dokonca aj špeciálne pečivo a testoviny! Vaše chute na sladké zas upokoja proteínové tyčinky, lahodné pudingy a krémy či nízkosacharidová čokoláda. Navyše si k pravej jesennej pohode môžete dopriať aj jeden pohár vína KetoMix každý deň.

S touto diétou určite nebudete hladovať. Práve naopak, čakajú na vás aj takéto dobroty:

Využite jesenné chudnutie so super zľavou: schudnete a ešte aj ušetríte

Práve teraz si môžete vyskúšať chudnutie s ketónovou diétou so zľavou 20%! Vyberte si hociktorý balíček – určený pre ľahkú, strednú alebo vyššiu nadváhu. Všetko vám dorazí pohodlne až domov, stačí sa do toho len pustiť. Objednajte si svoj balíček ešte dnes tu.

Akcia platí od 14-20.10.2019. Pre zľavu 20% zadajte v košíku zľavový kód „ZLAVY20

Čo hovoria spokojní zákazníci, ktorí diétu KetoMix vyskúšali?

recenzie ketomix dieta

heureka.sk

Comment here