BEAUTY

Aký lak na nechty zvoliť na jeseň? S týmito farbami budete trendy!

aky lak na nechty

Aký lak na nechty zvoliť na jeseň? Stačí sa poobzerať okolo seba a príroda vám napovie sama. Odtiene hnedej, béžovej či bordovej sú typickými predstaviteľkami jesene. Pochmúrne a upršané dni zas môžete rozjasniť odvážnou červenou alebo naopak zahaliť svoje nechty do tajomnej čiernej. Tu je náš výber najkrajších jesenných farieb pre vaše nechty.

Hnedý lak na nechty

Hnedý lak na nechty je decentná klasika, ktorá výborne doplní vaše jesenné oufity ladené v tlmených farbách alebo hoc aj džíny s bielym tričkom. Pôsobí veľmi elegantne pre všetky vekové kategórie a dobre ukáže na kratších aj dlhších nechtoch.  

hnedy lak na nechty

Čierny lak na nechty

Čierny lak na nechty chce trochu odvahy, no za to vašim rukám dodá trendy šmrnc a štýl a aj bežný outfit pozdvihne na novú úroveň. Čierny lak sa hodí sebavedomým ženám, ktoré vedia čo robia. Krásne vyzerá na krátkych, prípadne stredne dlhých nechtoch.

cierny lak na nechty

Loreal gelový lak na nechty

NUDE lak na nechty

Lak na nechty vo farbách NUDE (smotanová, béžová až jemne hnedá) je síce nenápadný, no taktiež pôsobí veľmi elegantne. Je vhodný pre ženy, ktoré uprednostňujú prirodzenosť, no pritom chcú mať pekne upravené nechty. Touto farbou určite neurobíte krok vedľa, či už si k nemu dáte pracovný, športový, romantický či výrazný outfit.

nude bezovy lak na nechty

Nail Wear Pro

Bordový lak na nechty

Farba vína je typickou farbou jesene a objavuje sa v mnohých módnych kolekciách. Oplatí sa preto mať po ruke lak na nechty aj v tejto farbe. Vaše outfity tak budú pôsobiť premyslené do posledného detailu. Zvoľte napríklad bordový rolák alebo blúzku k modrým džínsom alebo čiernym nohaviciam a podobný bordový odtieň použite aj na nechty.

bordovy lak na nechyt

Catrice ICONails

Červený lak na nechty

Červený lak na nechty je opäť skôr pre odvážnejšie. Táto farba doslova hovorí sama za seba. Elegancia, dravosť, príťažlivosť…možno aj tieto slová reprezentujú červenú farbu. Náš tip: Dolaďte k farbe laku na nechty aj farbu vášho rúžu a budete neodolateľná.

Revolution lak na nechty

Avon lak na nechty

Rimmel Super gel

Comment here