BEAUTYLIFESTYLE

5 tipov ako byť krásna už od rána

ako byt krasna od rana

Budíte sa ráno so spuchnutými očami a hľadáte stratenú energiu aj po 8 hodinovom spánku? Prečítajte si  naše tipy, ako budete oslňujúco krásna už v skorých ranných hodinách.

1. Stres nás vysiľuje. Každé ráno, kedy vstávate s panikou, že nestíhate, bude zápcha, a straší vás kopa úloh v hlave, z vás vysaje energiu už v skorých hodinách. Naučte sa postupne vstať o pár minút skôr a urobte si rannú pohodu. V pokoji si dajte kávu, raňajky, vyberte si oblečenie, pripravte rodine desiatu, alebo prečítajte stránku z knihy. Pomalší nástup bude viesť dlhšiemu výkonu počas dňa!

2. Apropo raňajky. Chýba vám ráno chuť do jedla? Je to celkom prirodzené, keďže metabolizmus sa pomaly prebúdza a nie je ihneď pripravený na trávenie. Oveľa jednoduchšie je vypiť chutné čerstvé smoothie. Zvoľte obľúbené ovocie, prípadne banán alebo vločky na zahustenie a ako čarovnú prísadu Inca Collagen – najsilnejší bio-aktívny kolagén, ktorý vám pri pravidelnom užívaní vyhladí vrásky, vráti lesk vlasov a spevní nechty. Proste zázrak!

3. Ranná vizáž. Ruku na srdce, naozaj sa nám každý deň nechce líčiť sa a najradšej by sme odišli z domu len tak. Svojej pleti však vôbec nepomôžete. Ochráňte sa voči smogu aspoň krycím krémom, za pár sekúnd naneste lícenku a pery vylepšite tónovaným balzamom. Ak túto trojicu doplníte spomínaným kolagénom, vaša pleť bude žiariť! A vy tiež.

4. Hydratujte. Pokiaľ budete prijímať dostatok tekutín počas dňa, telo sa nebude zbytočne zásobovať a vy sa nebudete cítiť ako balón. Ideálna forma je stará známa voda, minerálky, čaje a prírodné šťavy.

5. Koruna krásy. Ani v jesennom období nezabúdajte na svoje vlasy, aj tie vyžadujú starostlivosť. Nevybiehajte z domu s polomokrými kaderami, koledujete si o prechladnutie aj dojem, že nestíhate (a to potrebujeme predsa zamaskovať). Naučte sa pár rýchlych účesov, vlasy oživte stylingovým sprejom, rozčešte a upravte. Základ je udržiavať ich zdravé – okrem výživy zvonka vlasy potrebujú aj kolagén, po ktorom sú pružnejšie, pevnejšie, lesklejšie, vyživenejšie a majú väčší objem.

Staré známe porekadlo hovorí, že ráno robí deň. Vyskúšajte naše tipy, a možno budete aj do práce kráčať s novým nadšením. Ako bonus skúste zaradiť do svojho rána aj skvelý Inca Collagen.

Inca Collagen

inca collagen

  • 100% morský kolagén bez prísad, ktorý naozaj funguje
  • Prémiový trojzložkový kolagén z overených zdrojov (obsahuje kolagén typu I, II, III)
  • Bioaktívny (živý) kolagén, ktorý sa výborne vstrebáva
  • Kolagén overený zákazníkmi s výbornými recenziamiKúpiť Inca Collagen

Comment here